Popüler Sinema

Paylaş
Haberler

Yerli "Monk" Engin Günaydın

Yerli "Monk" Engin Günaydın
Son olarak "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde rol alan Engin Günaydın, Emmy ödüllü polisiye komedisi "Monk'un" yerli uyarlamasıyla ekrana dönüyor. Kanal D'de ekrana gelecek olan diziyi Barış Pehlivan yazıyor.

 Kanal D yönetimi bol Emmy ödüllü "Desperate Housewives"ın yerli uyarlaması "Umutsuz Ev Kadınları" nın gördüğü ilgi üzerine 2013 sezonu için Disney'den "Revenge" isimli dizinin de haklarını satın alma kararı almıştı. "İntikam" adıyla ekrana gelecek olan dizi için Beren Saat'le anlaşan Kanal D, şimdi de yeni bir yabancı polisiye komedisi için kolları sıvadı ve yeni yıl öncesi Emmy Ödüllü "Monk" dizisinin tüm haklarını satın aldı.

 

Yapımcılığını Ahmet Kayımtu'nun üstlendiği dizinin başrolü için de Engin Günaydın'la anlaşıldı. Geçen sezon "Muhteşem Yüzyıl"da Gülağa karakterini canladıran Engin Günaydın, "Monk"un yerli uyarlamasında başrol oynayacak. Emmy ödüllü "Monk", San Francisco'da yaşayan takıntılı bir kişiliğe sahip dedektif Adrian Monk'un macelarını ekrana taşıyor. Dedektif Monk, her bölümde farklı olayları inanılmaz bir dikkat ve zeka ile çözerken bir dizi komik olayı da beraberinde yaşıyor. Dizinin yerli uyarlamasını usta yönetmen ve senarist Barış Pirhasan kaleme alıyor. "Monk"un yerli isminin ne olacağı ve diğer rollerde kimlerin yer alacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

 

Etiketler: monk, engin günaydın

YORUMLAR

Ziyaretçi Gönder

SEANSLAR

Göster

Gezinti

İletişim
Bize Yazın:


Gönder Max. 1000 karakter
Populer Sinema: #txt
Mesaj Gönder:
Gönder Max. 1000 karakter