Popüler Sinema

Paylaş
Haberler

İşte "Celal İle Ceren"in gülme krizine sokan kamera arkası

:: Videolar İşte "Celal İle Ceren"in gülme krizine sokan kamera arkası
Yeni yılın ilk ayında sinema izleyicisiyle buluşacak olan Celal İle Ceren’in çekimler sırasındaki kamera arkası, izleyenlerin kahkaha krizine girmesine neden oluyor. Çekimler sırasında çok eğlendikleri her hallerinden belli olan sette, Ezgi Mola, Şahan Gökbakar yüzünden sık sık gülme krizine girmiş.

Tüm ekibin çalışırken çok eğlendiği sette çekimler sürekli kahkahalar nedeniyle tekrarlanmak zorunda kalmış. Film, 18 Ocak 2013’te sinema izleyicisiyle beyazperdede buluşacak.

 

Türk komedi sinemasının gişe rekortmeni ismi Şahan Gökbakar, senaryosunu kendisinin kaleme aldığı “Celal ile Ceren” adlı yeni yapımıyla sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 18 Ocak 2013 tarihinde vizyona girecek olan filmde Şahan Gökbakar’ın partnerliğini Ezgi Mola üstlendi. “Celal ile Ceren”in yönetmen koltuğundaysa Togan Gökbakar oturuyor. 

 

Filmi, yeni kurduğu Çamaşırhane’nın yapımcılığında izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan Şahan Gökbakar, uzun yıllar birlikte olan sevgililerin birbirlerini kaybettikten sonra yaşadığı deneyimi, yine komedi dozu yüksek özgün mizah üslubuyla beyaz perdeye taşıyor. Babasının dükkanında çalışan esnaf Celal’le , büyük bir yapı markette departman sorumlusu olarak çalışan Ceren, yaklaşık altı yıldır birliktelerdir. Evlenmeye karar veren çiftin yakın arkadaşlarının sebeb olduğu çeşitli olaylardan dolayı Ceren ile Celal’in evlilik planları da suya düşer. Filmde Celal ile de izleyicinin gönlüne taht kıuracak olan Şahan Gökbakar, kadın-erkek ilişkilerini komedi üslübüyle anlatırken, herkesin kendinden birşeyler bulacağı kadar da gerçekliğe yakın duruyor.

 

Film 18 Ocak 2013'de gösterime girecek.

YORUMLAR

Ziyaretçi Gönder

DOSYALAR

Öğretmen Filmleri

Öğretmen Filmleri

Gezinti

İletişim
Bize Yazın:


Gönder Max. 1000 karakter
Populer Sinema: #txt
Mesaj Gönder:
Gönder Max. 1000 karakter