Popüler Sinema

Paylaş
Haberler

Emmy Ödülleri sahiplerini buldu!

Emmy Ödülleri sahiplerini buldu!

Bu yıl 46'ncısı düzenlenen ve televizyonculuk sektöründe en prestijli ödüllerden biri kabul edilen Uluslararası Emmy Ödülleri, New York'taki Midtown Hilton Otel'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü Danimarkalı oyuncu Lars Mikkelsen aldı. Mads Mikkelsen ile kardeş olan oyuncu, ödülü Ride Upon the Storm diziyle kazandı. 

 

En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne Alman Aktris Anna Schudt layık görüldü. En İyi Drama Dizisi Ödülü İspanyol yapımı La Casa De Papel'in oldu. En İyi Dizi Ödülü, Portekiz yapımı Ouro Verde'ye gitti. En İyi Komedi Dizisi kategorisinde İsrail yapımı Nevsu Emmy Ödülü'nü kazandı. 'Goodbye Aleppo' belgesel dalında en iyi yapım gösterildi. Man in an Orange Shirt adlı yapım, En İyi Mini Dizi kategorisinde ödül aldı. Ödül törenine Tolga Sarıtaş ile Tuba Büyüküstün de katıldı. "Söz" dizisindeki performansı ile "En İyi Erkek Oyuncu" kategorisinde aday gösterilen Tolga Sarıtaş, yaptığı açıklamada, "Emmy International çok prestijli bir ödül. Burada özellikle Türkiye'yi temsil etmek, burada olmak çok güzel bir duygu." dedi.

 

Rol aldığı "Cesur ve Güzel" dizisi "En İyi Dizi" kategorisinde finale kalan Tuba Büyüküstün de yaptığı açıklamada, daha önce de bu ödüle "En İyi Kadın Oyuncu" dalında aday gösterildiğini, bunun ikinci deneyimi olduğunu belirtti.

YORUMLAR

Ziyaretçi Gönder

HABERLER

Peter Fonda hayatını kaybetti!

Peter Fonda hayatını kaybetti!

SEANSLAR

Göster

Gezinti

İletişim
Bize Yazın:


Gönder Max. 1000 karakter
Populer Sinema: #txt
Mesaj Gönder:
Gönder Max. 1000 karakter